Ofislerde olması gereken hırdavat ürünleri

Anasayfa > Ofislerde olması gereken hırdavat ürünleri

Ofiste Her An Bulunması Gereken Hırdavat Ürünleri

Tornavida

tornavida     

Ofislerde montaj ve onarım işlerinde en çok ihtiyaç duyulan malzeme tornavidadır. Mutlaka çalışma sahanızda bir adet yıldız uçlu tornavida ve bir adet de düz uçlu tornavida bulundurmalısınız. Çalışma masanız sallanmaya başladığında, yeni aldığınız dekoratif ürünleri vidalamanız gerektiğinde devreye girecek olan tornavidalar, işinizi kolaylaştıracak. Farklı uçlara sahip olan tornavidaları set halinde de satın alabilirsiniz.

Kurbağacık Anahtarı

kurbagacik

Genellikle tesisat kurulumlarında ve onarımlarında kullanılan kurbağacık anahtarı her ofiste bulunmalı. Ağız kısmı ayarlanabilen, hem geniş hem de dar malzemelerin tutulmasını kolaylaştıran bu ürün ofislerin mutfak, banyo ve tuvaletlerinde meydana gelen küçük sorunların kolaylıkla giderilmesini sağlar.

Çekiç

cekic

En çok kullanılan hırdavat ürünlerinin başında çekiçler gelir. Sadece duvara çivi çakmak için değil, sert yüzeyleri birleştirmek, sert malzemelere eğim vermek ve daha pek çok çalışmada çekiçlere ihtiyaç duyulur. Bu nedenle ofisinizde olması gereken ürünler listesinde çekiç de yer alıyor.

 

Kontrol Kalemi

kontrol-kalemi

Elektrik tesisatı çalışmalarında ve onarımlarında kendi sağlığınızı korumak için kontrol kalemi kullanmanız gerekir. Herhangi bir aparata ya da kabloya elektrik akımının gelip gelmediğini güvenli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Son yıllarda ofislerde çok sayıda spot lamba kullanımını da düşünecek olursak, her ofiste kontrol kalemi bulundurma gerekliliği de ortaya çıkıyor.

E-Bülten

E-Bültenimize kayıt olun yeniliklerimizden haberdar olun.